Lg 32 Inch 4K Uhd Hdr 10 Monitor 32Un500-W
Model: 21084 | SKU:
0 Customer Reviews
Recommended
136.9
4.9
99% Positive
Verified Authentic
100%
Trusted Local Hero
20+ Yrs
Customer Satisfaction
99%
Check Store Availability
Title: LG 32 Inch 4K UHD HDR 10 Monitor 32UN500-W
Key Features:
Technical Specifications:
  • Display Size: 32 inches
  • Panel Type: IPS
  • Resolution: 4K UHD (3840 x 2160)
  • Refresh Rate: [Insert refresh rate]
  • Response Time: [Insert response time]
  • Brightness: [Insert brightness level]
  • Contrast Ratio: [Insert contrast ratio]
  • Viewing Angle: [Insert viewing angle]
  • Connectivity: HDMI, DisplayPort
  • VESA Mount Compatible: Yes
32" UHD (3840 x 2160) Display
DCI-P3 90% Color Gamut
Brand LG
You May Also Like
Monitors
ASUS GAMING MONITOR 24" VP248H
0
74.90 8% OFF
icon 100% Authentic
icon Only 1 left!
icon #6 in Monitors
icon 80 viewing now
Out of Stock
AOC 27 2K HDR400 170HZ GSYNC GAMING MONITOR Q27G2S/D
Monitors
129.00 8% OFF
icon 100% Authentic
icon #19 in Monitors
icon 43 viewing now
icon 684+ sold recently
GAMEON GAMING MONITOR 190IPS ARCTIC PRO 27-INCH 190HZ 0.5MS FLAT SCREEN IPS WHITE GOA27FHD
82.90 7% OFF
icon 100% Authentic
icon Only 1 left!
icon #17 in Monitors
icon 29 viewing now
LG 24 INCH ULTRAGEAR FULL HD 1920 X 1080 IPS DISPLAY 144HZ 1MS GAMING MONITOR BLACK 24G411AB
icon 100% Authentic
icon #39 in Monitors