Mi Desktop Monitor 27" Rmmnt27Nf
Model: 14123 | SKU:
0 Customer Reviews
Recommended
59.9
IPS high-resolution display with eye protection, for an all new working experience
4.9
99% Positive
Verified Authentic
100%
Trusted Local Hero
20+ Yrs
Customer Satisfaction
99%
Check Store Availability
Title: MI Desktop Monitor 27″ RMMNT27NF
Key Features:
Technical Specifications:
  • Display Size: 27 inches
  • Panel Type: [Insert panel type]
  • Resolution: Full HD (1920 x 1080 pixels)
  • Refresh Rate: [Insert refresh rate]
  • Response Time: [Insert response time]
  • Brightness: [Insert brightness level]
  • Contrast Ratio: [Insert contrast ratio]
  • Viewing Angle: [Insert viewing angle]
  • Connectivity: HDMI, VGA
  • VESA Mount Compatible: Yes
HDMI 1.4 port ×1
VGA port ×1
Audio port ×1
DC IN power port ×1
Brand Mi
You May Also Like
Monitors
EPICARMA 27 INCH SMART PORTABLE MOVABLE MONITOR WITH ANDROID 15.0 WHITE EA-PTMP27-WH
171.90 1% OFF
icon 100% Authentic
icon Only 1 left!
icon #30 in Monitors
icon 88 viewing now
Out of Stock
AOC G2490VX 24 INCH 144 HZG90 SERIES VA GAMING MONITOR
Monitors
81.90 6% OFF
icon 100% Authentic
icon #12 in Monitors
icon 46 viewing now
icon 1493+ sold recently
ARZOPA 16 INCH ULTRA SLIM 144HZ FHD 1080P GAMING MONITOR BLACK Z1FC
47.90 4% OFF
icon 100% Authentic
icon Only 1 left!
icon #46 in Monitors
icon 16 viewing now
GAMEON 27 INCH GAMING MONITOR FHD 180HZ GOPS27180VA
52.90 6% OFF
icon 100% Authentic
icon #5 in Monitors
icon 49 viewing now
AOC 27 INCH FHD 240HZ 0.3MS IPS DISPLAY GAMING MONITOR 27G11ZE2
63.90 3% OFF
icon 100% Authentic
icon #30 in Monitors
icon 48 viewing now
KOORUI 24 INCH FHD 1920 X 1080 165HZ 1MS VA PANEL CURVED GAMING MONITOR 24E6CA
48.90 12% OFF
icon 100% Authentic
icon #21 in Monitors