Lg 27 Inch Full Hd Ultragear Gaming Monitor 27Gq50F-B
Model: 28677 | SKU:
0 Customer Reviews
Recommended
67.9
A ultra-fast speed of 165Hz allows gamers to see the next frame quickly and makes image to appear smoothly. The gamers can response rapidly to opponents and aim at target easily.
4.9
99% Positive
Verified Authentic
100%
Customer Satisfaction
99%
Check Store Availability
For detailed specs : https://www.lg.com/uk/monitors/gaming/27gq50f-b/
Brand LG
Out of Stock
LG 27-Inch HD IPS 1440p Gaming Monitor 165Hz - 27GR75Q-B
Monitors
icon 100% Authentic
icon #44 in Monitors
icon 30 viewing now
icon 1409+ sold recently
Samsung 43 Inch 4K Ultra HD HDR10 Smart Monitor with Speakers LS43DM702UMXUE
Samsung
153.90 6% OFF
icon 100% Authentic
icon #46 in Monitors
icon 62 viewing now
icon 285+ sold recently
APPLE 27 INCH STUDIO DISPLAY 5K SILVER ARABIC MMYV3
Monitors
920.00 1% OFF
icon 100% Authentic
icon #22 in Monitors
icon 42 viewing now
icon 1073+ sold recently
GAMEON 32 INCH FLAT GAMING MONITOR FHD 165HZ BLACK GOE32FHD165VA
icon 100% Authentic
icon #50 in Monitors
icon 30 viewing now
APPLE STUDIO DISPLAY NANO TEXTURE GLASS TILT ADJUSTABLE STAND ARABIC MYJK3
783.90 1% OFF
icon 100% Authentic
icon Only 1 left!
icon #35 in Monitors
icon 33 viewing now
XIAOMI
XIAOMI 27 INCH 2K CURVED GAMING MONITOR IPS LCD 100HZ 60MS A27QI
48.90 4% OFF
icon 100% Authentic
icon Only 1 left!
icon #27 in Monitors