Lg 27 Inch Ultrafine 5K Ips Monitor 27Md5Kl-B
Model: 25472 | SKU:
0 Customer Reviews
Recommended
409.9
27” 5K (5120 x 2880) IPS Display
Up to DCI-P3 99% Color Gamut / 500nits Brightness
4.9
99% Positive
Verified Authentic
100%
Trusted Local Hero
20+ Yrs
Customer Satisfaction
99%
Check Store Availability
Brand LG
You May Also Like
Monitors
KOORUI 24 INCH FHD 1920X1080 120HZ IPS PANEL EYE CARE+ GAMING MONITOR BLACK E2411H
38.90 13% OFF
icon 100% Authentic
icon Only 1 left!
icon #47 in Monitors
icon 29 viewing now
Out of Stock
SAMSUNG 27" M5 FLAT MONITOR FULL HD WITH SMART TV EXPERIENCE NEW WHITE LS27BM501EMXUE
Samsung
119.90 33% OFF
icon 100% Authentic
icon #22 in Monitors
icon 70 viewing now
icon 973+ sold recently
LG 27 INCH ULTRAGEAR FULL HD 180HZ 1MS AMD FREESYNC HDR10 1000R CURVED GAMING MONITOR 27GS60QC-B
Monitors
95.90 4% OFF
icon 100% Authentic
icon #38 in Monitors
icon 52 viewing now
icon 831+ sold recently
GAWFOLK 27 INCH 1K 280HZ 1920*1080 CURVE VA PANEL MONITOR BLACK/WHITE GF270N
GAWFOLK
icon 100% Authentic
icon #3 in Monitors
icon 45 viewing now
icon 1426+ sold recently
ARZOPA 16 INCH ULTRA SLIM 144HZ FHD 1080P GAMING MONITOR BLACK Z1FC
47.90 4% OFF
icon 100% Authentic
icon Only 1 left!
icon #46 in Monitors
icon 16 viewing now
Samsung 32" 4ms 60Hz Smart Monitor M5 M50D FHD White LS32DM501EMXUE
Samsung
82.90 4% OFF
icon 100% Authentic
icon #45 in Monitors