Lg 19.5 Inch Led Ips Fhd Monitor 20Mk400A-B
Model: 21082 | SKU:
0 Customer Reviews
Recommended
24.9
4.9
99% Positive
Verified Authentic
100%
Trusted Local Hero
20+ Yrs
Customer Satisfaction
99%
Check Store Availability
Title: LG 19.5 Inch LED IPS FHD Monitor 20MK400A-B
Key Features:
Technical Specifications:
  • Display Size: 19.5 inches
  • Panel Type: IPS
  • Resolution: Full HD (1920 x 1080)
  • Aspect Ratio: 16:9
  • Brightness: [Insert brightness level]
  • Contrast Ratio: [Insert contrast ratio]
  • Response Time: [Insert response time]
  • Connectivity: HDMI, VGA
  • VESA Mount Compatible: Yes
Reader Mode
Flicker Safe
Dynamic Action Sync
Black Stabilizer
OnScreen Control
Wall mount
Brand LG
Out of Stock
SAMSUNG 27 INCH GAMING FHD FLAT MONITOR BLACK LS27C310EAMXUE
Samsung
44.90 11% OFF
icon 100% Authentic
icon #21 in Monitors
icon 19 viewing now
icon 1660+ sold recently
SAMSUNG MONITOR 27 INCH A7 SMART 4K UHD LS27A700NWMXUE
Samsung
115.80 5% OFF
icon 100% Authentic
icon #15 in Monitors
icon 21 viewing now
icon 882+ sold recently
Apple
APPLE MACBOOK AIR 13 INCH M4 CHIP 10 CORE CPU 10 CORE GPU 24GB 512GB STARLIGHT ENGLISH MC6A4
555.90 6% OFF
icon 100% Authentic
icon Only 1 left!
icon #4 in Monitors
icon 60 viewing now
LG 32 INCH ULTRAGEAR QHD GAMING MONITOR 32GN650-B
Monitors
icon 100% Authentic
icon #40 in Monitors
icon 44 viewing now
icon 1207+ sold recently
Monitors
GAMEON 24 INCH FULL HD VA PANEL GAMING MONITOR GOC24F180VA
44.90 7% OFF
icon 100% Authentic
icon Only 1 left!
icon #20 in Monitors
icon 60 viewing now
MSI OPTIC GAMING CURVED MONITOR MAG241CR
0
146.00 18% OFF
icon 100% Authentic
icon #29 in Monitors