Gameon Artic Pro Series 27 Inch Qhd 180Hz Mprt 0.3Ms Fast Ips Gaming Monitor White Goa27Qhd180Ips
Model: 47152 | SKU:
0 Customer Reviews
Recommended
96.9
– 27-inch QHD display for crystal-clear imagery
– 180Hz refresh rate for seamless gameplay
– 0.3ms MPRT for lightning-fast response
– Fast IPS technology for vibrant colors and wide viewing angles
– Sleek white design to complement any setup
4.9
99% Positive
Verified Authentic
100%
Trusted Local Hero
20+ Yrs
Customer Satisfaction
99%
Check Store Availability
Key Features:
- **180Hz Refresh Rate**: Experience ultra-smooth gameplay with a rapid refresh rate that minimizes motion blur.
- **Sleek White Design**: Add a touch of elegance to your gaming setup with a modern, stylish look.
Out of Stock
LG 32 INCH ULTRAGEAR QHD 1440P 165HZ HDR10 MONITOR WITH FREESYNC 32G600A-B
LG
82.90 4% OFF
icon 100% Authentic
icon #21 in Monitors
icon 89 viewing now
icon 1410+ sold recently
GAMEON 27 INCH GAMING MONITOR QHD 165HZ (2560X1440) 2K FLAT GOP27QHD165IPS
Monitors
icon 100% Authentic
icon #47 in Monitors
icon 85 viewing now
icon 1598+ sold recently
Monitors
KOORUI 27 INCH FHD 1920X1080 100HZ IPS PANEL EYE CARE+ GAMING MONITOR BLACK E2711F
46.90 11% OFF
icon 100% Authentic
icon Only 1 left!
icon #46 in Monitors
icon 22 viewing now
GAMEON  27 INCH GAMING MONITOR MIDNIGHT PRO SERIES QHD180HZ GOM27QHD180IPS
GAMEON
icon 100% Authentic
icon #14 in Monitors
icon 90 viewing now
icon 869+ sold recently
PHILIPS
PHILIPS LCD MONITOR 27 144Hz 272M8
0
icon 100% Authentic
icon Only 1 left!
icon #43 in Monitors
icon 75 viewing now
SAMSUNG SMART MONITOR M5 32 INCH LS32CM500EWXXL
Samsung
95.80 6% OFF
icon 100% Authentic
icon #34 in Monitors