Samsung Smart Monitor M5 32 Inch Ls32Cm500Ewxxl
Model: 28889 | SKU:
0 Customer Reviews
Recommended
89.9
• Stream endless entertainment with Netflix, YouTube, HBO, and more without a PC or laptop
Built-in speakers and voice-assistance enabled remote control included
• Samsung DeX Wireless and Apple AirPlay2 Compatibility
Embedded Microsoft 365 and Remote Access capability
4.9
99% Positive
Verified Authentic
100%
Customer Satisfaction
99%
Check Store Availability
Introducing the Samsung Smart Monitor M5 32 inch (LS32CM500EWXXL), a versatile display that combines the functionality of a high-definition monitor with the convenience of a smart TV. With its expansive 32-inch screen size, this monitor offers immersive visuals and enhanced productivity for both work and entertainment.
Whether you're working from home, enjoying multimedia content, or gaming, the Samsung Smart Monitor M5 32 inch (LS32CM500EWXXL) offers the perfect blend of functionality and convenience. Experience the future of displays with Samsung's innovative smart monitor technology.
Brand Samsung
You May Also Like
Samsung
DUXDUCIS SAMSUNG TAB A9 PLUS DOMO SERIES CASE BLACK DOMO400
8.50 47% OFF
icon 100% Authentic
icon Only 1 left!
icon #35 in Cases & Cove...
icon 69 viewing now
Out of Stock
SAMSUNG GALAXY A16 5G 8+256GB LIGHT GREEN SM-A166E/DS
Samsung
75.90 5% OFF
icon 100% Authentic
icon #33 in Smartphones
icon 21 viewing now
icon 1566+ sold recently
SAMSUNG GALAXY A53 5G 6-128GB AWESOME BLUE SM-A536E/DS
icon 100% Authentic
icon #2 in Tablets
icon 86 viewing now
icon 1513+ sold recently
SAMSUNG GALAXY Z FOLD 7 5G 12GB 512GB SILVER SHADOW SM-F966B/DS
628.90 0% OFF
icon 100% Authentic
icon Only 1 left!
icon #1 in Smartphones
icon 61 viewing now
SAMSUNG GALAXY TAB A8 64GB WIFI PINK SM-X200
icon 100% Authentic
icon #6 in Tablets
icon 60 viewing now
SAMSUNG GALAXY TAB S9 ULTRA BOOK COVER KEYBOARD BLACK EF-DX915UBEGAE
icon 100% Authentic
icon #7 in Keyboards