Samsung Smart Monitor M5 32 Inch Ls32Cm500Emxue
Model: 28890 | SKU:
0 Customer Reviews
Recommended
89.9
The World’s 1st Do-It-All Screen
Mobile meets big screen
Stream endless entertainment
4.9
99% Positive
Verified Authentic
100%
Trusted Local Hero
20+ Yrs
Customer Satisfaction
99%
Check Store Availability
Introducing the Samsung Smart Monitor M5 32 inch (model LS32CM500EMXUE), a multifunctional display that seamlessly combines the capabilities of a high-definition monitor with the convenience of a smart TV. With its expansive 32-inch screen size, this monitor provides an immersive viewing experience for work, entertainment, and beyond.
Whether you're working, streaming, or gaming, the Samsung Smart Monitor M5 32 inch (model LS32CM500EMXUE) provides the perfect combination of functionality and convenience. Elevate your viewing experience and enhance your productivity with Samsung Smart Monitor M5.
Brand Samsung
You May Also Like
Samsung
SAMSUNG GALAXY S26 5G 12GB 256GB BLACK SM-S942BDS
311.90 1% OFF
icon 100% Authentic
icon Only 1 left!
icon #34 in Smartphones
icon 42 viewing now
Samsung
SAMSUNG GALAXY S25 PLUS 5G 12GB 256GB MINT SM-S936B
294.90 1% OFF
icon 100% Authentic
icon Only 1 left!
icon #9 in Smartphones
icon 53 viewing now
BLUPEBBLE SAMSUNG S25 ULTRACARBONARMA COMPATIBLE WITH MAGSAFE CASE BLACK BP-SCA25ULT-BK
12.90 16% OFF
icon 100% Authentic
icon #44 in Cases & Cove...
icon 30 viewing now
Out of Stock
SAMSUNG 32 INCH M9 4K QD-OLED VISION 165HZ 0.03MS SMART MONITOR SILVER LS32FM902SMXUE
icon 100% Authentic
icon #2 in Monitors
icon 56 viewing now
icon 263+ sold recently
PORODO 27 INCH 240HZ CURVED GAMING MONITOR WITH ADJUSTABLE ROTATING STAND PDX-546
Porodo
80.90 11% OFF
icon 100% Authentic
icon #42 in Monitors
icon 54 viewing now
icon 433+ sold recently
YESIDO 360 DEGREE MAGNETIC PHONE HOLDER C246
4.50 44% OFF
icon 100% Authentic
icon #11 in Car Holders/...