Samsung 27" M5 Flat Monitor Full Hd With Smart Tv Experience Ls27Bm500Emxue
Model: 22123 | SKU:
0 Customer Reviews
Recommended
69.9
4.9
99% Positive
Verified Authentic
100%
Customer Satisfaction
99%
Check Store Availability
Title: Samsung 27″ M5 Flat Monitor Full HD with Smart TV Experience LS27BM500EMXUE
Key Features:
Technical Specifications:
  • Display Size: 27 inches
  • Panel Type: [Insert panel type]
  • Resolution: Full HD (1920 x 1080 pixels)
  • Refresh Rate: [Insert refresh rate]
  • Response Time: [Insert response time]
  • Brightness: [Insert brightness level]
  • Contrast Ratio: [Insert contrast ratio]
  • Viewing Angle: [Insert viewing angle]
  • Connectivity: HDMI, USB
  • Smart TV Features: [Insert smart TV features]
  • VESA Mount Compatible: Yes
Smart TV experience with just a monitor with its embedded TV apps
Effortlessly work on documents and access files from PCs wirelessly
Easily control in-home IoT devices with just a monitor
Brand Samsung
You May Also Like
Samsung
SAMSUNG GALAXY Z FOLD 7 5G 12GB 256GB BLUE SHADOW SM-F966B/DS
581.90 0% OFF
icon 100% Authentic
icon Only 1 left!
icon #45 in Smartphones
icon 19 viewing now
Out of Stock
SAMSUNG SSD 980 PRO 1TB NVME M.2 MZ-V8P1T0BW
Samsung
icon 100% Authentic
icon #12 in Internal SSD...
icon 90 viewing now
icon 793+ sold recently
LG 34 INCH ULTRAWIDE FULL HD IPS MONITOR WITH AMD FREESYNC 34WP550-B
Monitors
102.90 3% OFF
icon 100% Authentic
icon #43 in Monitors
icon 23 viewing now
icon 1396+ sold recently
Porodo
0
106.90 2% OFF
icon 100% Authentic
icon Only 1 left!
icon #13 in Monitors
icon 33 viewing now
Monitors
LG ULTRA GEAR WIDE GAMING MONITOR 24 INCH 24GL600F
icon 100% Authentic
icon #14 in Monitors
icon 84 viewing now
SAMSUNG GALAXY S26 PLUS 5G 12GB 512GB WHITE SM-S947BDS
474.90 7% OFF
icon 100% Authentic
icon #24 in Smartphones