Samsung 24" Fhd Flat Monitor 75Hz Ips Panel Border Lf24T350Fhmxue
Model: 14148 | SKU:
0 Customer Reviews
Recommended
49.9
4.9
99% Positive
Verified Authentic
100%
Trusted Local Hero
20+ Yrs
Customer Satisfaction
99%
Check Store Availability
Title: Samsung 24″ FHD Flat Monitor 75Hz IPS Panel Border LF24T350FHMXUE
Key Features:
  3. 75Hz Refresh Rate: Experience smooth and fluid motion with a 75Hz refresh rate, reducing motion blur and ghosting for a more responsive gaming and multimedia experience.
Technical Specifications:
  • Display Size: 24 inches
  • Panel Type: IPS
  • Resolution: Full HD (1920 x 1080 pixels)
  • Refresh Rate: 75Hz
  • Response Time: [Insert response time]
  • Brightness: [Insert brightness level]
  • Contrast Ratio: [Insert contrast ratio]
  • Viewing Angle: [Insert viewing angle]
  • Connectivity: HDMI, VGA
  • VESA Mount Compatible: Yes
All-expansive view
See It from Any Angle
Synchronized action
Brand Samsung
Out of Stock
SAMSUNG GALAXY TAB A8 10.5 INCH 4G 64GB SM-X205
Samsung
79.90 4% OFF
icon 100% Authentic
icon #15 in Tablets
icon 65 viewing now
icon 182+ sold recently
Monitors
AOC SIGNAGE DISPLAY 54.6 INCH MONITOR SPX552
194.90 3% OFF
icon 100% Authentic
icon Only 1 left!
icon #11 in Monitors
icon 39 viewing now
SAMSUNG GALAXY Z FLIP 5 SILICONE CASE WITH RING
Samsung
14.90 7% OFF
icon 100% Authentic
icon #9 in Mobile & Tab...
icon 29 viewing now
icon 354+ sold recently
DUXDUCIS SAMSUNG TAB A9 BLUELIGHT GLASS SCREEN PROTECTOR GHM-057
6.40 45% OFF
icon 100% Authentic
icon Only 1 left!
icon #29 in Cases & Cove...
icon 23 viewing now
DUXDUCIS SAMSUNG GALAXY WATCH STRAP LD SERIES 20MM
icon 100% Authentic
icon #21 in Wearables
icon 63 viewing now
icon 960+ sold recently
SAMSUNG 27 INCH VIEWFINITY S8 UHD 5MS 60HZ HIGH-RESOLUTION MONITOR USB TYPE-C LS27B800PXMXUE
130.90 2% OFF
icon 100% Authentic
icon #41 in Monitors