Newstar Dual Monitor Arm/Stand Ldt30C024
Model: 18351 | SKU:
0 Customer Reviews
Recommended
16.9
4.9
99% Positive
Verified Authentic
100%
Trusted Local Hero
20+ Yrs
Customer Satisfaction
99%
Check Store Availability
FEATURES
• Lightweight Aluminum + Steel Construction: provides a sleek, lighter, and elegant look
• Swiveling Arm(s): offer(s) maximum viewing flexibility (makes every seat the best seat)
Brand Newstar
You May Also Like
Monitor Stands & Mounts
SKILL TECH LED/LCD TV CEILING MOUNT
0
icon 100% Authentic
icon Only 1 left!
icon #30 in Monitor Stan...
icon 66 viewing now
Monitor Stands & Mounts
0
19.90 15% OFF
icon 100% Authentic
icon Only 1 left!
icon #31 in Monitor Stan...
icon 41 viewing now
NEWSTAR ANTI THEFT CONTERTOP FOR IPAD 91-PAD2602
19.90 20% OFF
icon 100% Authentic
icon #49 in Monitor Stan...
icon 29 viewing now
NEWSTAR 4 MONITOR DESK MOUNT 27 INCH 91-LDT07C048
icon 100% Authentic
icon #29 in Monitor Stan...
icon 59 viewing now
BLUPEBBLE VIEW MOUNT DUO MONITOR MOUNT 17 TO 32 INCHES BLACK BP-VIEWMNT2-BK
16.90 12% OFF
icon 100% Authentic
icon #46 in Monitor Stan...
icon 76 viewing now
NEWSTAR MONITOR MOUNT DUAL STAND 13"-32" LTD12T024N
16.90 18% OFF
icon 100% Authentic
icon #36 in Monitor Stan...