Newstar Articulating Monitor Arm Stam 17 Inch To 32 Inch 91-Ldt30C048
Model: 18340 | SKU:
0 Customer Reviews
Recommended
27.9
4.9
99% Positive
Verified Authentic
100%
Customer Satisfaction
99%
Check Store Availability
Key Features:
FEATURES
●360° Rotary VESA Plate: for more viewing experience
●Built-in Cable Management: for an organized and neat workspace
●Keyhole Pattern: allows for easy installation
●Aluminum Construction: provides a sleek, lighter, and elegant look
●Free-Tilting Design: for multiple monitor viewing angles
●Swiveling Arm(s): offer(s) maximum viewing flexibility (makes every seat the best seat)
Brand Newstar
You May Also Like
GAMEON
GAMEON GO-2083 POLE MOUNTED GAS SPRING DUAL MONITOR ARM 17-35-INCH BLACK
23.90 13% OFF
icon 100% Authentic
icon Only 1 left!
icon #3 in Monitor Stan...
icon 27 viewing now
Out of Stock
NEWSTAR TV CEILING MOUNT STAND 91-PLBCE94601XL
Monitor Stands & Mounts
28.90 14% OFF
icon 100% Authentic
icon #12 in Monitor Stan...
icon 66 viewing now
icon 1693+ sold recently
Monitor Stands & Mounts
NEWSTAR TV WALL MOUNT 23 INCH TO 27 INCH 91-LCD102N
11.90 34% OFF
icon 100% Authentic
icon Only 1 left!
icon #30 in Monitor Stan...
icon 48 viewing now
GAMEON SINGLE MONITOR ARM 17 TO 32 INCH BLACK GO-5336
GAMEON
20.90 43% OFF
icon 100% Authentic
icon #4 in Monitor Stan...
icon 34 viewing now
icon 689+ sold recently
GAMEON POLE MOUNTED GAS SPRING SINGLE MONITOR ARM FOR GAMING AND OFFICE USE BLACK GO-3363
18.90 16% OFF
icon 100% Authentic
icon #20 in Monitor Stan...
icon 58 viewing now
icon 397+ sold recently
NEWSTAR 4 MONITOR DESK MOUNT 27 INCH 91-LDT07C048
icon 100% Authentic
icon #29 in Monitor Stan...