Lg 32 Inch Ultragear Qhd Gaming Monitor 32Gn650-B
Model: 26651 | SKU:
0 Customer Reviews
Recommended
109.9
The LG 32” UltraGear QHD 165Hz HDR10 Monitor with FreeSync™ Premium, Model # 32GN650-B is a VESA compliant display that has a VESA Mount Pattern of 100 x 100 …
4.9
99% Positive
Verified Authentic
100%
Trusted Local Hero
20+ Yrs
Customer Satisfaction
99%
Check Store Availability
Title: LG 32 Inch UltraGear QHD Gaming Monitor 32GN650-B
Key Features:
Technical Specifications:
  • Display Size: 32 inches
  • Panel Type: [Insert panel type]
  • Resolution: QHD (2560 x 1440)
  • Refresh Rate: [Insert refresh rate]
  • Response Time: [Insert response time]
  • Brightness: [Insert brightness level]
  • Contrast Ratio: [Insert contrast ratio]
  • Viewing Angle: [Insert viewing angle]
  • Connectivity: [Insert connectivity options]
  • VESA Mount Compatible: Yes
32" QHD (2560 x 1440) Display
165Hz Refresh Rate with 1ms MBR