Lg 24 Inch Class Full Hd Ips Led Monitor 24Mk430H-B
Model: 26657 | SKU:
0 Customer Reviews
Recommended
40.9
4.9
99% Positive
Verified Authentic
100%
Trusted Local Hero
20+ Yrs
Customer Satisfaction
99%
Check Store Availability
Title: LG 24 Inch Class Full HD IPS LED Monitor 24MK430H-B
Key Features:
Technical Specifications:
  • Display Size: 24 inches
  • Panel Type: IPS
  • Resolution: Full HD (1920 x 1080)
  • Refresh Rate: [Insert refresh rate]
  • Response Time: [Insert response time]
  • Brightness: [Insert brightness level]
  • Contrast Ratio: [Insert contrast ratio]
  • Viewing Angle: [Insert viewing angle]
  • Connectivity: HDMI, VGA
  • VESA Mount Compatible: Yes
24" FHD (1920x1080) IPS Display
Radeon FreeSync™ Technology
Brand LG
Out of Stock
GAMEON MARKSMAN SERIES 24 INCH FHD 180HZ 0.5MS GAMING MONITOR WHITE GOAM24FHD180IPS
GAMEON
44.90 7% OFF
icon 100% Authentic
icon #3 in Monitors
icon 59 viewing now
icon 1376+ sold recently
GAMEON 32 INCH FLAT GAMING MONITOR QHD 165HZ (2560X1440) 2K GOP32QHD165IPS
Monitors
111.90 2% OFF
icon 100% Authentic
icon #48 in Monitors
icon 16 viewing now
icon 1611+ sold recently
XIAOMI 24 INCH 100HZ IPS DISPLAY MONITOR A24I
Monitors
icon 100% Authentic
icon #11 in Monitors
icon 51 viewing now
Mi Xiaomi 27-Inch Gaming Monitor 160Hz - G27i
XIAOMI
50.90 8% OFF
icon 100% Authentic
icon #1 in Monitors
icon 17 viewing now
Samsung
Samsung Odyssey G6 27-Inch Flat Gaming Monitor (LS27DG602SM) - QHD, 240Hz, and HDR
261.90 1% OFF
icon 100% Authentic
icon Only 1 left!
icon #47 in Monitors
icon 31 viewing now
AOC 27 INCH 240HZ CURVED GAMING MONITOR C27G2Z/79
icon 100% Authentic
icon #15 in Monitors