Blupebble Splash Waterproof Bag Black Bp-Splash72-Bk
Model: 28316 | SKU:
0 Customer Reviews
Recommended
3.9
4.9
99% Positive
Verified Authentic
100%
Trusted Local Hero
20+ Yrs
Customer Satisfaction
99%
Check Store Availability
Product Name: BLUPEBBLE SPLASH WATERPROOF BAG BLACK BP-SPLASH72-BK
Description:
Fits upto 7.2” Mobile Phone
IPX8 Certified-Superior water-resistant protection up to 98 feet (30 meters).
Touch-f riendly and take underwater photos and the video.
*Designed to twist and bend but will not lose the original shape.
Adjustable soft band supports a wide range of arm girth f rom 10" (25.4cm) to 15" (38.1cm).
Adjustable velcro strap protects and stabilizes device without slipping or constricting.
Brand Blupebble
You May Also Like
Porodo
PORODO MAGNETIC MAGSAFE SELFIE TRIPOD 65CM BLACK PD-MGS64-BK
9.50 21% OFF
icon 100% Authentic
icon Only 1 left!
icon #30 in Other Access...
icon 18 viewing now
Out of Stock
ANKER SNAP HOLD GO MAGNETIC PHONE GRIP MAGGO BLACK A25A0H11
ANKER
icon 100% Authentic
icon #13 in Other Access...
icon 21 viewing now
icon 806+ sold recently
ANKER
ANKER MAGGO 620 PHONE GRIP BLACK A25A1H11
7.90 25% OFF
icon 100% Authentic
icon Only 1 left!
icon #36 in Other Access...
icon 34 viewing now
Other Accessories
YOUNGKIT SMART MGNETIC GRIP & STAND FRBCX007
12.90 47% OFF
icon 100% Authentic
icon #25 in Other Access...
icon 47 viewing now
Other Accessories
TRACKING GIMBAL SELFIE STICK WITH DUAL LAMP Q515TK-H
icon 100% Authentic
icon #26 in Other Access...
icon 84 viewing now
YESIDO
YESIDO TRIPOD LEG STAND BLACK SF26
0
6.90 43% OFF
icon 100% Authentic
icon #8 in Other Access...