Blupebble Navi Power 130W Car Charger With 2X Usb-C And 1X Usb-A Ports - Bp-Cc0130-Sg
Model: 34301 | SKU:
0 Customer Reviews
Recommended
7.9
Introducing the BLUPEBBLE NAVI POWER 130W Car Charger BP-CC0130-SG, the ultimate high-power solution for fast and efficient charging on the go
4.9
99% Positive
Verified Authentic
100%
Customer Satisfaction
99%
Check Store Availability
Features
  • High-Power Output: Delivers up to 130W of total power for ultra-fast charging.
The BLUPEBBLE NAVI POWER 130W Car Charger BP-CC0130-SG is the perfect companion for anyone needing reliable and fast charging on the go. With its powerful output, intelligent identification, and durable construction, this car charger offers unparalleled convenience and efficiency. Keep your devices charged and ready with the BLUPEBBLE NAVI POWER 130W Car Charger.
NaviPower130 PD 130W
Fast charging 130W Aluminum Car Charger 2 USB-C Ports 100W | 30W & QC18W
  SPECIFICATIONS
Input DC 12-24V
USB-C1 Output (5V/3A, 9V/3A, 12V/3A, 15V/3A, 20V/5A (PPS 3 3V-11V/5A)
USB-C2 Output 5V/3A, 9V/2A, 12V/2.5A (PPS 3.3-5 9V/3A 3.3-11V/3A
USB-A Output 5V/3A 9V/2A 12V/1.5A
Total 130W Max
Product Features
High power, intelligent identification, with a unique and perfect design appearance.
Aluminum alloy + ABS + PC fireproof material, copper head contact.
Powerful Triple Ports
Charge 3 devices at full speed simultaneously
100W | QC 18W | 30W
Power Ultra-Fast               Over Charge Delivery               Charge               Protection
Brand Blupebble
You May Also Like
ESR
ESR QI2 WIRELESS CAR CHARGER BLACK
0
10.90 28% OFF
icon 100% Authentic
icon Only 1 left!
icon #21 in Chargers/Tra...
icon 25 viewing now
Out of Stock
PORODO 110W CAR CHARGER INTEGRATED COILED TYPE C CABLE BLACK PD-FWCH046-BK
Porodo
6.20 48% OFF
icon 100% Authentic
icon #35 in Chargers/Tra...
icon 75 viewing now
icon 1992+ sold recently
Chargers/Transmitters
GREEN CARBON FIBER MAGNETIC WIRELESS CAR CHARGER 15W BLACK GN15WLMCCH
13.90 29% OFF
icon 100% Authentic
icon Only 1 left!
icon #50 in Chargers/Tra...
icon 70 viewing now
UGREEN 3 PORT FAST CAR CHARGER 130W BLACK 35025
UGREEN
11.80 34% OFF
icon 100% Authentic
icon #19 in Chargers/Tra...
icon 47 viewing now
icon 1484+ sold recently
Powerlogy
POWEROLOGY 75W DUAL PORT HIGH POWER CAR CHARGER WITH LIGHTNING CABLE BLACK/ORANGE PCCSR024BKOGL
6.90 43% OFF
icon 100% Authentic
icon #7 in Chargers/Tra...
icon 33 viewing now
POWERO PLUS
POWERO PLUS 12W BRITISH UK WALL CHARGER WITH USB A TO USB C CABLE WHITE PR-TC24UKAT-WH
4.00 50% OFF
icon 100% Authentic
icon #8 in Chargers/Tra...