Anker Powercore Slim 20000 Pd Blue A1287H32 Bl
Model: 15820 | SKU:
0 Customer Reviews
Recommended
18.9
Light and Compact High-Capacity Portable Charger
92+ Hours of Extra Power
Charge the Latest Apple and Android Phones to 50% in 30 Minuts
Triple charging MODES: 18W power delivery USB-C port, poweriq-enabled USB-A port, and Trickle-Charging mode for low-power devices. Use the dual USB ports to charge two devices simultaneously.
High-speed charging: Deliver an 18W high-speed charge to phones, Tablets, and more via the USB-C power delivery port or the Power IQ-enabled USB port. Apple Fast Charging compatible–Get up to a 50% charge in just 30 minutes with iPhone 8 and later models
4.9
99% Positive
Verified Authentic
100%
Customer Satisfaction
99%
Check Store Availability
Introducing Anker PowerCore Slim 20000 PD - Your Portable Power Solution
Brand Anker
You May Also Like
ANKER
ANKER NEBULA MARS BAG BLACK D0704111
4.5
14.90 20% OFF
icon 100% Authentic
icon Only 1 left!
icon #32 in Wall Charger...
icon 30 viewing now
ANKER
ANKER ULTRA CLEAR PORTABLE CONFERENCE SPEAKER PHONE BLACK A3301012
35.90 6% OFF
icon 100% Authentic
icon Only 1 left!
icon #9 in Speakers
icon 89 viewing now
ANKER POWERPORT III 20W NANO PRO PURPLE A2637KQ2
icon 100% Authentic
icon #5 in Wall Charger...
icon 61 viewing now
Power Bank
YOUNGKIT TECHNOLOGYMAGNETIC WIRELESS POWERBANK 5000 MAH BLACK YK-PB-5K
14.90 34% OFF
icon 100% Authentic
icon #34 in Power Bank
icon 20 viewing now
Powerlogy
POWEROLOGY HALO BEAM 40000MAH POWERBANK PD65W BLACK PPBCHA92BK
16.90 18% OFF
icon 100% Authentic
icon Only 2 left!
icon #41 in Power Bank
icon 53 viewing now
Powerlogy
POWEROLOGY 8 IN 1 STATION 10000MAH PD 120W QC WIRELESS POWER BANK WHITE PPBCHA2681WH
icon 100% Authentic
icon #38 in Power Bank