Anker Powercore Essential 20000 Fabric Black A1268H11
Model: 15793 | SKU:
0 Customer Reviews
Recommended
13.9
Ultra-High Capacity
Simultaneous USB Charging
Universal Compatibility
4.9
99% Positive
Verified Authentic
100%
Customer Satisfaction
99%
Check Store Availability
Title: ANKER POWERCORE ESSENTIAL 20000 FABRIC BLACK A1268H11
Description:
Provides up to 96+ hours of power for most smartphones
Exclusive PowerIQ and Voltage Boost technology combine to deliver the fastest possible charge
Trickle-charging mode is the best way to charge low-power devices
Providing superior protection for you and your devices
With a sleek fabric exterior and cool-blue LED light to report battery level
Brand Anker
You May Also Like
ANKER
ANKER SOUNDCORE MOTION 100 SPEAKER BLACK A3133011
icon 100% Authentic
icon Only 1 left!
icon #11 in Speakers
icon 57 viewing now
ANKER
ANKER POWERPORT PD + 4 BLUE A2045K31
4.3
20.90 29% OFF
icon 100% Authentic
icon Only 1 left!
icon #10 in Wall Charger...
icon 88 viewing now
Out of Stock
ANKER USB C CHARGER 40W 521 CHARGER NANO PRO BLACK A2038K11
14.90 27% OFF
icon 100% Authentic
icon #31 in Wall Charger...
icon 57 viewing now
icon 1090+ sold recently
BELKIN BOOST CHARGE PRO 2 IN 1 CABLE WITH USB C AND LIGHTNING CONNECTOR 1.5M WHITE CAC003HQ1.5MWH
9.90 30% OFF
icon 100% Authentic
icon #25 in Charging Cab...
icon 21 viewing now
PAWA
PAWA SUNSET WOVEN DESIGN MAGSAFE POWER BANK 10000MAH SUNRISE ORANGE PW-PB10235M-OR
9.50 21% OFF
icon 100% Authentic
icon #33 in Power Bank
icon 17 viewing now
ANKER SOLIX C300 PORTABLE POWER STATION 288WH 300W BLACK A17222Z1
123.90 3% OFF
icon 100% Authentic
icon #9 in Power Statio...