Anker Eufy G50 Hybrid Robot Vacuum And Mop Black T2212V11
Model: 35263 | SKU:
0 Customer Reviews
Recommended
63.9
– Efficient 2-in-1 vacuum and mop functionality
– Smart navigation for thorough cleaning
– Powerful suction for all floor types
– Long-lasting battery life
– App control and voice assistant compatibility
– Sleek black design for modern homes
4.9
99% Positive
Verified Authentic
100%
Trusted Local Hero
20+ Yrs
Customer Satisfaction
99%
Check Store Availability
- Combines powerful vacuuming and mopping functions for a comprehensive clean.
- Features smart navigation technology for efficient and thorough coverage of your home.
- Equipped with a high-capacity battery for extended cleaning sessions.
- Compatible with voice control and app integration for convenient operation.
- Ideal for various floor types, ensuring spotless results every time.
- Compact design easily fits under furniture and tight spaces.
You May Also Like
ANKER
Anker 312 Extend USB-C Travel Adapter 30W A9212K11
11.90 17% OFF
icon 100% Authentic
icon Only 1 left!
icon #47 in Wall Charger...
icon 67 viewing now
Out of Stock
ANKER 610 MAGGO MAGNETIC FINGER GRIP BLUE AN.A25A0H31
ANKER
icon 100% Authentic
icon #10 in Other Access...
icon 34 viewing now
icon 917+ sold recently
Vaccum cleaners
XIOAMI ROBOT VACUUM E5 WHITE
0
36.90 11% OFF
icon 100% Authentic
icon Only 1 left!
icon #11 in Vaccum clean...
icon 23 viewing now
ANKER POWERLINE III FLOW USB-C TO USB-C 100W CABLE 6FT BLACK A8553H11
7.50 27% OFF
icon 100% Authentic
icon #4 in Charging Cab...
icon 68 viewing now
Vaccum cleaners
EUFY ROBOVAC X8 HYBIRD BLACK T2261K11
0
179.90 2% OFF
icon 100% Authentic
icon #2 in Vaccum clean...
icon 48 viewing now
ANKER SOUNDCORE LIFE Q30 HEADSET BLUE A3028031
icon 100% Authentic
icon #36 in Headsets